Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka inwestycyjna Bodzanów

Bodzanów, małopolskie

  • 1 050 000 zł
  • 9 311 m²
  • 112,77 zł/m²

Zdjęcie

Jacek Matoga

Skontaktuj się

Działka inwestycyjna Bodzanów

Bodzanów, małopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

1 050 000 zł

9 311 m²

112,77 zł/m²

Działka inwestycyjna Bodzanów

Zaktualizowane: 13 maja 2026

1 050 000 zł 9 311 m² 112,77 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 1 050 000 zł (112,77 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: inwestycyjna, 9 311 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 233m; szerokość: 40m; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, gaz
  • Źródło: biuro nieruchomości: JACEK MATOGA LAMATO, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 973

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro nieruchomości Lamato Jacek Matoga ma zaszczyt zaprezentować piękne trzy działki inwestycyjne 6 km za Wieliczką w miejscowości Bodzanów o łącznej powierzchni 0,9311 Ha zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 94 z Wieliczki do Tarnowa. (...)

Agent

Jacek Matoga

603 788...

603 788 960

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jacek Matoga

603 788...

603 788 960

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jacek Matoga

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości