Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bodzanów

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem Bodzanów

Bodzanów,małopolskie

1 290 000 zł278,19 m² 4 637,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 242 m²

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę przestronnego, sześciopokojowego, wolnostojącego domu o powierzchni całkowitej 278,19 m2 (użytkowej 171,84 m2) z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Bodzanów

Bodzanów,małopolskie

349 000 zł1 500 m² 232,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedania działka budowlana w Bodzanowie gm.Biskupice o pow. 15 arów. Działka w kształcie zbliżonym do trójkąta i wymiarach około 86x86x23.Na długości około 86.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Działka inwestycyjna Bodzanów

Bodzanów,małopolskie

1 050 000 zł9 311 m² 112,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Lamato Jacek Matoga ma zaszczyt zaprezentować piękne trzy działki inwestycyjne 6 km za Wieliczką w miejscowości Bodzanów o łącznej powierzchni 0,9311 Ha zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł3 800 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Słoneczne wzgórze w Bodzanowie - tu zaczyna się Twój spokój Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje najlepiej, a panoramiczny widok na południe dodaje energii na cały dzień? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

220 800 zł2 760 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Białobrzegi, gm. Bodzanów - miejsce, w którym liczy się spokój, cisza i odpoczynek. W otoczeniu lasów powstać może dom Twoich marzeń. Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie

Bodzanów,małopolskie

512 000 zł8 100 m² 63,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 81 a - część budowlana mn ok. 25 a, część rolna R ok. 56 a. Działka położona w bardzo dobrej lokalizacji - Bodzanów gm. Biskupice.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bodzanów,opolskie

950 000 zł174,60 m² 5 441,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 165 m²

Dom został stworzony z myślą o Rodzinach - przestronny, funkcjonalny i wykończony ze smakiem. Wnętrza są jasne i ustawne, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Bodzanów

Bodzanów,małopolskie

749 000 zł149,70 m² 5 003,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bodzanów osiedle domów W zabudowie bliźniaczej N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży d om jednorodzinny z pozwoleniem na użytkowanie, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Bodzanów

Bodzanów,małopolskie

799 000 zł109,38 m² 7 304,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne domy z garażem i 4 sypialniami! promocja! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Bodzanowie, na zagospodarowanej i ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Bodzanów

Bodzanów,małopolskie

350 000 zł1 500 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

długa, lekko pochyła, łąka, na wzniesieniu, przy drodze; media/instalacje: gaz, prąd, woda, kanalizacja w projekcie; otoczenie: niska zabudowa, zabudowa jednorodzinna; dojazd: droga asfaltowa, droga.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bodzanów

Bodzanów,małopolskie

999 000 zł190 m² 5 257,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Jeśli marzysz o dużym i funkcjonalnym domu z pięknie zagospodarowanym ogrodem, który zapewni Ci przestrzeń dla całej rodziny, ten wolnostojący dom w Bodzanowie jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bodzanów

Bodzanów,małopolskie

1 049 000 zł130 m² 8 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Stwórz Swój Wymarzony Dom w Bodzanowie! Dom z Ogrodem i Bliskością Natury! Marzysz o idealnym miejscu, które urządzisz dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś? Oferujemy przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 100 m² 1 181,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Eksluzywna działka W bodzanowie koło płocka Doskonała lokalizacja | Starodrzew | Elastyczna aranżacja | Kameralna miejscowość Unikatowa oferta dla osób ceniących prestiż, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł8 700 m² 49,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna z możliwością podziału (nawet 8 działek) Dostępna linia brzegowa jeziora Starorzecze Białobrzeskie, idealna pod kompleks domków letniskowych - Pow. 8700m2 - prostokąt - mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 060 m² 245,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni około 10,5 ara w całości budowlana. W mpzp oznaczona jako tereny mn - zabudowa jednorodzinna. Kształt prostokąta o wymiarach 58,68 x 18,6 x 59,17.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bodzanów

Bodzanów,małopolskie

350 000 zł1 500 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 15 ar położona w Bodzanowie, gmina Biskupice, powiat Wielicki. Działka położona jest bezpośrednio przy drodze gminnej. Długa na ok. 80 m,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 000 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana około 7 km od Wieliczki. Dostępne media: woda, prąd, gaz i światłowód ( wszystko praktycznie w działce). W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Bodzanów

Bodzanów,małopolskie

1 400 000 zł6 545 m² 213,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Oferujemy do sprzedaży działkę Komercyjno - Usługową o powierzchni 6545 m2 w miejscowości Bodzanów koło Wieliczki. Możliwość dokupienia sąsiedniej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Bodzanów

Bodzanów,małopolskie

1 530 000 zł190 m² 8 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż oferujemy Państwu nowoczesny dom o powierzchni 190 m2, położony w Bodzanowie na ok. 9-arowej działce. Nieruchomość wybudowana została według projektu "dom w papawerach.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł6 650 m² 67,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość budowlano -rolna składająca się z dwóch działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 6650 m 2. Nieruchomość w kształcie prostokata o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie

Bodzanów,małopolskie

660 000 zł5 890 m² 112,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlano-rolna o powierzchni 58 a - część budowlana mn 18 a, część rolna R 40 a. Działka położona w bardzo dobrej lokalizacji - Bodzanów gm. Biskupice.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Działka przemysłowa Bodzanów

Bodzanów,małopolskie

1 099 000 zł8 000 m² 137,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu dobrze zlokalizowaną działkę przemysłowo - usługową. Działka położona jest w miejscowości Bodzanów bezpośrednio przy drodze krajowej nr 94. Powierzchnia - 8 000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bodzanów

Bodzanów,małopolskie

77 000 zł2 100 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Bodzanów | Niepołomice | Wieliczka | Kraków Nowoczesna powierzchnia magazynowa w okolicy niepołomic i Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej Oferujemy do wynajęcia nowoczesny moduł magazynowy.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 661 m² 252,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o powierzchni około 16,61. Szerokość około 30 metrów. Kształt i przybliżone wymiary w galerii zdjęć. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł4 500 m² 122,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania bardzo atrakcyjna działka w Bodzanowie. Obecnie działka ma przeznaczenia budowlano-rolne (niecałe 9 a terenu budowlanego), jednak procedowany jest nowy plan, wg którego.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł846 m² 248,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni ponad 8 arów w całości budowlana. W mpzp oznaczona jako tereny mn - zabudowa jednorodzinna. Kształt prostokąta o przybliżonych wymiarach 17,5 x 49. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Bodzanów

Bodzanów,małopolskie

1 000 000 zł12 194 m² 82,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 1.2194 ha przy drodze A4 w miejscowości Bodzanów. Działka objęta mpzp o symbolu d4pu- tereny zabudowy przemysłowo- usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Bodzanów

Bodzanów,małopolskie

5 300 000 zł24 100 m² 219,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam jako właściciel nieruchomości gruntowe w Bodzanowie, gmina Biskupice, powiat Wielicki. Powierzchnia nieruchomości 2,41 ha = 241ar = 24100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

690 000 zł2 306 m² 299,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Działka położona w miejscowości Szczygłów, gmina Biskupice. Usytuowana jest przy drodze głównej, na której w chwili obecnej wykonywana jest nowa nawierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bodzanów +2 km

520 000 zł3 000 m² 173 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Twój Dom oferuje dużą działkę budowlaną blisko Krakowa Gm. Biskupice - Szczygłów. Oferujemy na sprzedaż piękną, dużą, płaską działkę w miejscowości Szczygłów 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bodzanów +2 km

Dom Zakrzów

Zakrzów

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:640 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 140 m2, położony na działce o wielkości około 6,4 ara. Rezerwacja Budynek składa się z dwóch kondygnacji: parter o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bodzanów +3 km

Rynek pierwotny

1 298 495 zł161,20 m² 8 055 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom gotowy w 2027! Na osiedlu położonym w urokliwej miejscowości Zabłocie tuż pod Krakowem. Inwestycja zakłada budowę nowoczesnego domu jednorodzinnego zaprojektowanego tak, by łączyć.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bodzanów +3 km

Działka Zabłocie

Zabłocie

480 000 zł2 800 m² 171,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka budowlana - Zabłocie, gm. Biskupice (blisko Wieliczki i Krakowa) Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Zabłocie, w gminie Biskupice -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bodzanów +3 km

300 000 zł1 176 m² 255,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Atrakcyjna działka budowlana w Zabłociu gminie Biskupice Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 11,76a, w kształcie trójkąta (ok. 42m x 50m x 55m).

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bodzanów +3 km

240 000 zł1 400 m² 171,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas. W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 14a, zbliżona kształtem do prostokąta. Opis działki: teren: płaski - idealne miejsce na dom z tarasem lub ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bodzanów +3 km

Działka Zabłocie

Zabłocie

480 000 zł2 800 m² 171,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży działka budowlano-rolna o powierzchni 28a, (możliwość zakupu połowy) zbliżona kształtem do prostokąta dłuższym bokiem przylegająca do drogi. Opis działki: teren: płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bodzanów +3 km

1 200 000 zł130 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Na sprzedaż w pełni urządzony i wyposażony dom w zabudowie szeregowej, gotowy do wprowadzenia, stan bardzo dobry - nie wymagający nakładów. Dom o powierzchni całkowitej 130m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bodzanów +3 km

Dom z garażem

Sułków

860 000 zł300 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:801 m²

Szukasz domu z przestrzenią do życia i rozwoju? A może chcesz zainwestować w grunt z potencjałem budowlanym w dobrze skomunikowanej i zielonej okolicy? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bodzanów +3 km

225 000 zł1 380 m² 163,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 13,8ar w miejscowości Sułków pod Wieliczką. Istnieje możliwość zakupu sąsiedniej działki o powierzchni 14,5 ar w cenie 250.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bodzanów +3 km

250 000 zł1 450 m² 172,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 14,5ar w miejscowości Sułków pod Wieliczką. Istnieje możliwość zakupu sąsiedniej działki o powierzchni 13,8ar w cenie 225.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bodzanów +3 km

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij